Wersja Angielska Wersja Litewska 

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Herb Powiatu SUwalskiego

STAROSTWO POWIATOWE
ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
TELEFONY
centrala: +48 87 5659200
fax: +48 87 5664718
bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

Nasz Powiat

interesanci

Strona Główna »  Poprzednia strona »  Współpraca zagraniczna
Znaleziono  26  artykułów   |  Wyświetlane:  0 - 10Podpisano porozumienie o współpracy (Powiat Suwalski i Powiat Kalwaria - Litwa)Samorządy Powiatu Kalwaria z Litwy oraz Powiatu Suwalskiego rozpoczęły współpracę w 2003 roku. 30 lipca 2003 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy.


Nowy partner Powiatu Suwalskiego4 czerwca br. Powiat Suwalski podpisał umowę o partnerskiej współpracy z litewskim samorządem Jieznas.


Spotkanie partnerskie w Oziorskim Centrum MłodzieżyNa zaproszenie rosyjskiego samorządu Ozierska delegacja z Powiatu Suwalskiego odwiedziła 30 marca tamtejsze Centrum Młodzieży - obiekt, który ma być wyremontowany we wspólnym projekcie polsko-litewsko-rosyjskim.


Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Suwałkach22 marca 2011 r. w Starostwie Powiatowym w Suwałkach odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Suwałkach


Rajd turystyczny na pograniczu polsko-litewskimW dniach 21-23.10.2010 odbył się samochodowy rajd turystyczny po polsko-litewskim pograniczu. Uczestnikami imprezy byli przedstawiciele mediów, organizacji turystycznych i informacji turystycznych – po 15 osób ze strony polskiej i litewskiej.


Dalsza współpraca międzynarodowa z litewskim JurborkiemWizytą dostawców mleka z rejonu jurborskiego rozpoczęto nowe porozumienie o współpracy między samorządem Powiatu Suwalskiego a Centrum Informacji Biznesowej w Jurborku.


Dni Agrobiznesu w Dowspudzie - dożynki dla rolników i przedsiębiorców z terenów wiejskichPrzez cały weekend 4-5 września odbywać się będą w Dowspudzie spotkania przedsiębiorców i rolników z powiatu suwalskiego i litewskiego Jurborka. Organizatorem tego wydarzenia biznesowego i kulturalnego jest Starostwo Powiatowe w Suwałkach.


Współpraca z litewską Kalwarią i rosyjskim OziorskiemDelegacja samorządu Powiatu Suwalskiego brała udział 4 sierpnia w roboczym spotkaniu na temat wspólnego opracowania projektu inwestycyjnego przez partnerów - sąsiadów z trzech krajów.


Wizyta delegacji z Jurborka - wspólne plany na przyszłośćSpotkanie 17 czerwca w starostwie i w Dowspudzie pozwoliło partnerom z Litwy zapoznać się z dalszymi wspólnymi działaniami w jednym z projektów polsko-litewskich oraz zaplanować kolejne projekty, tym razem inwestycyjne.


Holendersko - polskie mosty przyjaźniSamorząd Powiatu Suwalskiego gości delegację z holenderskiej Fundacji "Mosty Przyjaźni".BIP
Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia
Epuap
Niepełnosprawni
Powiatowy Urzad Pracy
Ośrodek Wsparcia w Lipniaku
SOWA
Zespół Szkół w Dowspudzie
OSTRZEŻENIA i KOMUNIKATY
Jurbarko
Zwiazek powiatow polskich
Wirtualny kraj

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dowspuda
wrota podlasia
ARR ARES S.A.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

index firm
Fundacja przeds
Ares SA


© 2002-2015 Powiat Suwalski

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU